Nachádzate sa tu

Pečivárne Lipt. Hrádok

Novinky

ZLOŽENIE:sušené datle, špaldová múka 19%, rastlinný tuk (maslovníkový, kokosový), kokosový cukor, datlový sirup, špaldová múka celozrnná 6,6%, sušené čučoriedky 4,8% (sušené...
ZLOŽENIE:kukuričná múka, sušené datle, rastlinný tuk (maslovníkový, kokosový), kokosový cukor 10,6%, datlový sirup, sušené černice 3,1% (černice, jablková šťava),  odtučnené...
ZLOŽENIE:datlový sirup, špaldová múka 18%,  rastlinný tuk (maslovníkový, kokosový), fruktóza, sušené datle, červená repa 6,6 %,  špaldová múka celozrnná 6%,  ...

Pečivárne Liptovský Hrádok

 

História spoločnosti Pečivárne Lipt. Hrádok siaha až do roku 1939, kedy bola založená spoločnosť s názvom TATRANKA. Vyrábali sa tu oblátky, sušienky, vanilínový a škoricový cukor. Tradičná výroba od počiatku existencie spoločnosti Pečivárne Lipt. Hrádok s.r.o. dostala nové rozmery. Rozsiahle investície do výroby sušienok, oblátok a čokoládových poliev umožnili zásobovať trh novými kvalitnými produktami. Receptúry a výrobné postupy našich produktov vychádzajú z tradičných receptúr.

V súčasnosti firma produkuje širokú paletu sladkých sušienok a oblátok v tradičných receptúrach a kvalite v produktovej rade Nature line a Tatry line, Proteine Line, Canabis Line.

Významné miesto vo výrobnom programe spoločnosti zaujali DIA výrobky (DIA sušienky, DIA oblátky, diabeticko – celiatické produkty, DIA celozrnné produkty). Spoločnosť sa dlhodobo zaoberá výrobou celozrnných výrobkov obohacovaných kyselinou listovou, rôznymi druhmi semienok (ľan, slnečnica, sezam, chia, konopné), sušenými plodmi (datle, slivky, čučoriedky, brusnice, arónia, čierna ríbezľa, zázvor). Tradičné okrúhle piškóty vyrábame ako celozrnné, ovsené, špaldové, bez cukru, bezlepkové.

Intenzívne sa zaoberáme výrobou a vývojom produktov, ktoré sú určené pre ľudí trpiacich celiakiou. Tieto výrobky sú vyrobené zo surovín neobsahujúcich lepok. V sortimente sú sušienky a oblátky označené logom CELIHOPE. Vyrobené sú prevažne z pohánkovej múky, amarantovej múky a kukuričnej múky.

Pod produktovou líniou NATURE LINE vyrábame radu celozrnných výrobkov vhodných aj pre diabetikov a celiatikov. Výrobky obsahujú rôzne bylinky (ostropestrec mariánsky, kvet bazy čiernej, plod bazy čiernej, zázvor, atď.), ovocie (brusnice, datle, slivky, čierne ríbezle, čučoriedky), celozrnnú a špaldovú múku. Ďalej používame rôzne semienka (chia, ľan, sezam, konopné, slnečnica, atď.)

S ohľadom na narastajúci výskyt intolerancie laktózy tak u dospelých ako aj detí vyrábame viaceré výrobky sladkého, diabetického, celiatického a celozrnného sortimentu bez laktózy ako aj bez vajec. 

Pre dosiahnutie vysokej kvality produktov je zavedený kontrolný systém HACCP, sme držiteľmi certifikátu “International Food Standard” (IFS). V súčasnosti vyvážame naše produkty do štátov ako je Jemen, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko, Česko.  

Na trh distribuujeme výrobky na báze konopných, sójových a srvátkových proteínov so zníženým obsahom tuku, cukru a sacharidov. Tieto výrobky sú zaradené pod značkami Canabis line, Protein line a Max Sport.

Naša spoločnosť vyvinula pod značkou Bazika Ph+ sušienky s vysokou hodnotou pralu, ktoré obsahujú citrát horečnatý vo vysokých hodnotách a neobsahujú lepok. Tieto produkty sú zamerané na acidobazickú rovnováhu.